Державні послуги для героїв ЧАЕС та постраждалих від катастрофи — на Гіді

Поки наш східний сусід погрожує світу ядерною війною, ми продовжуємо пам’ятати тих, хто ціною власного життя та здоров’я став на захист Європи та світу в день, який назавжди змінив історію й долі тисяч людей.

Державні послуги для волонтерів — на Гіді

5 грудня відзначають Міжнародний день волонтера. Турбота про людей і тварин, гуманність, відданість, відповідальність – все це про тих, хто став на шлях волонтерства, шлях покликання допомогти ближньому, зробити світ кращим. Держава підтримує ініціативу провадження волонтерської діяльності, сприяє  її розвитку та покращенню, захисту прав волонтерів, надання їм додаткових гарантій. Основним законодавчим актом у сфері волонтерської діяльності в Україні є Закон України «Про волонтерську діяльність».

Прес-випуск "Житлове будівництво за районами області у січні–вересні 2022 року"

Головне управління статистики інформує. У січні–вересні 2022 року в області прийнято в експлуатацію 329,2 тис.м2  загальної площі житлових будівель нового будівництва, що складає 95,5% до обсягу прийнятого житла у січні–вересні 2021 року.

Прес-випуск "Житлове будівництво в Івано-Франківській області у січні-вересні 2022 року"

Головне управління статистики інформує. У січні–вересні 2022 року в області прийнято в експлуатацію 329,2 тис.м2  загальної площі житлових будівель нового будівництва, що відповідає 6 місцю серед регіонів держави. До рівня січні–вересня 2021 року обсяг прийнятого в експлуатацію житла  складає 95,5%.