РОЗ’ЯСНЕННЯ щодо підвищення базового рівня заробітної плати для лікарів та медичних сестер

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 12.01.2022 № 2 «Деякі питання оплати праці медичних працівників закладів охорони здоров’я», передбачене підвищення базового рівня заробітної плати для лікарів та медичних сестер. Зокрема, розмір нарахованої заробітної плати медичним працівникам закладів охорони здоров’я державної або комунальної форми власності за повністю виконану місячну (годинну) норму праці встановлений у межах фонду оплати праці на 2022 рік на рівні не менше за:

Електронний кабінет особи з інвалідністю

Електронний кабінет особи з інвалідністю  розроблено на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 5 квітня 2012 р. № 321 «Про затвердження Порядку забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю та інших окремих категорій населення і виплати грошової компенсації вартості за самостійно придбані технічні та інші засоби реабілітації, переліків таких засобів» (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 14 квітня 2021 р. № 362) та постанови Кабінету Міністрів України від 16 лютого 2011 р. № 121 «Про затвердження Положення про централізований банк даних з проблем інвалідності» (зі змінами).

Навчання правилам безпеки в КП''Центр надання соціальних послуг"

Працівниками Косівського РВ ГУ ДСНС України в Івано-Франківській області було проведено інструктаж з працівниками та підопічними стаціонарного відділення для постійного або тимчасового проживання КП''Центр надання соціальних послуг" Яблунівської селищної ради.